Menu

Adobe Story

14.09.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nástroj pro spolupráci při vytváření scénářů

Adobe Story: nástroj pro spolupráci při vytváření scénářů

Na výstavě IBC 2009 představuje společnost Adobe Systems novinky v další generaci softwarových technologií pro video a dynamická média, které poskytují televizním a mediálním společnostem kompletní integrované pracovní postupy. Mezi nejvýznamnější novinky na této výstavě patří veřejná beta verze softwaru Adobe Story, nového nástroje pro online a offline spolupráci při vytváření scénářů, kterým začíná plánovací a předprodukční fáze pracovního postupu výroby videa, stejně jako uvedení softwaru Adobe Flash Access 2.0, řešení pro ochranu obsahu.

Software Adobe Story, který je nyní dostupný na webu Adobe Labs, zjednodušuje pracovní postupy produkce videa, počínaje plánovací a předprodukční fází pomocí automatického převedení obsahu ve scénáři na odpovídající metadata, která lze používat v celém pracovním postupu Adobe pro digitální video. Jakmile je obsah vytvořený a připravený k distribuci, nabízí software Flash Access 2.0 - dříve nazývaný Flash Media Rights Management Server - nové řešení ochrany obsahu, které umožňuje rozšiřování, distribuci a zhodnocení obsahu.

Zdroj: Adobe Systems

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení