Menu

AirLive AirCam POE-200HD

19.10.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
IP kamera

AirLive AirCam POE-200HD

AirLive představuje AirCam POE-200HD jednu z nejnovějších IP kamer rodiny AirLive.

AirLive AirCam PoE-200HD je high-endová 1,3 Megapixelová (Mpx) kamera určená pro profesionální venkovní dohled a bezpečnostní aplikace. Kamera nyní nabízí daleko ostřejší obraz, prokreslenější detaily, širší použití a konkurenceschopnou cenu. Obraz i zvuk ve vysokém rozlišení z AirLive OD-600HD můžete sledovat na počítači v místní síti, přes internet nebo na mobilu. Kamera je vybavena PoE portem, který zajišťuje dodávku elektrické energie po síťovém kabelu. Toto poskytuje uživateli daleko snažší instalaci zařízení ve venkovním prostředí, kde není dostupná zásuvka elektrické energie.

Rudý čtvereček je standardní rozlišení 640x480. AirCam POE-200HD nabízí 4x větší dohledový prostor. Kamera je připravena na škaredé počasí, vyhovuje standardu IP 65, je tak určená pro vnitřní i vnější dohledové účely 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kamera je vybavena CMOS senzorem, který umožňuje kameře poskytovat kvalitní obraz i za špatných světelných podmínek. POE-200HD je pokročilá PoE IP kamera s funkcí motorického pohybu. S kamerou můžete na dálku pohybovat podle vašich aktuálních potřeb nebo si přednastavit sledovací dísta a kamera pak automaticky mění svoje zaměření na různá místa. Tato funkce je ideální pro sledování skladů, výrobních hal, parkovišť, atd.

Tento model je jeden z prvních na trhu, který je vybaven kodekem H.264. Tato metoda komprimace obrazu a zvuku je jednou z nejpokročilejších. H.264 snižuje vytížení sítě a datových úložišť o více než 80% oproti Motion JPEG kompresi a o více než 50% oproti MPEG-4 Part 2 standardu. Díky tomu uživatelé šetří peníze a získávají lepší obraz.

Software AirLive CamPro Express umožňuje uživatelům sledovat až 32 IP kamer, přehrávat záznamy a mnoho dalšího.

Info: http://www.airlivecam.eu/ip_kamera_AirLive_AirCam_PoE-200HD.php

Doporučená cena kamery je 5 555 Kč.

Vratislav Klega
Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení