Menu

AirLive OD-600HD

25.11.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
HD IP kamera

AirLive OD-600HD

AirLive představuje novou kameru AirCam OD-600HD, což je venkovní otočná IP kamera. AirCam OD-600HD je součástí nové generace AirLive IP kamerového řešení, které má již megapixelový čip, kvalita obrazu je HD a kódování H.264, které má obecně nižší nároky na síť i zálohovací prostor. Tato kamera je otočná, se zoomem a venkovním krytem a AirLive OD-600HD je tedy použitelná i ve složitých kamerových systémech s velkými nároky na kvalitu obrazu a přenosu.

Jedinečnost této kamery se projeví už krytem, tělo kamery je z kovu a tvrzeného skla, což ji činí odolnější proti rozbití. Je take odolná vůči vodě, prachu atd. Kamera může být napájena přes PoE (Power over Ethernet), což omezuje potřebu kabelů a usnadňuje instalaci.

Kamera AirLive OD-600HD má otočné funkce vertikálně 355° a náklon 90°, což několikanásobně zvětšuje prostor zabezpečený jednou kamerou.

Jednou z výhod IP kamer oproti CCTV je možnost sledovat je kdekoli přes internet. Obrázky z AirLive OD-600HD můžete sledovat nejen přes internet, ale také přes 3G mobilní telefon, protože tato kamera podporuje RSTP protokol.Díky otočnosti, zoomu a krytu odolnému proti vandalům je AirLive OD-600HD nejvhodnější pro sledování velkých proctor jako jsou parkoviště, skladiště, farmy, statky, depa atd.

Doporučená cena: 10 900Kč vč. DPH

Info: www.airlivecam.eu/ip_kamera_AirLive_AirCam_OD-600HD.php

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení