Menu

AirLive RS-2500

27.07.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
bezpečnostní brána

AirLive RS-2500

AirLive RS-2500 je zdokonalený nástupce oblíbené bezpečnostní brány RS-2000. Vylepšení se dočkal jak hardware, tak i software. Díky tomu se ještě vylepšil poměr cena/výkon.

AirLive RS-2500 přichází se širokou škálou hardwarových vylepšení. Začněme s procesorem - RS-2500 je vybavena novým CPU s výkonem o 33% vyšším než jeho předchůdce. Paměť se dvojnásobně zvětšila na 128 MB RAM. Díky tomu je RS-2500 rychlejší v administraci datových toků.

Dalším podstatným vylepšením je druhý WAN port. Díky jemu můžete využít daleko rychlejšího připojení k internetu s funkcí vyrovnávání zátěže.

Software se dočkal též vylepšení. Nová je funkce Web VPN (SSL VPN). Díky funkci Web VPN, můžete vytvořit bezpečné spojení VPN daleko rychleji a snadněji jen s webovým prohlížečem.

Další nová funkce je VPN failover - díky ní si můžete být jistí, že veškeré chyby spojení jsou vyřešeny dříve, než si jich všimnete. Vylepšeních se dočkaly DMZ port configuration, application blocking a řada dalších funkcí.

Info: http://cz.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1242614497295

Cena je stanovena na 8568 Kč vč. DPH.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení