Menu

AirLive v České republice

28.01.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
technická podpora pro uživatele

AirLive v České republice

Značka AirLive, společnosti Ovislink Corp., oznamuje zřízení linky lokální technické podpory v České republice. Tato nová linka umožní distributorům a zákazníkům rychleji řešit neočekávané problémy, které se mohou objevit při používání složitejších produktů. AirLive technická podpora se skládá z telefonické linky +420 606 959 595 a emailu : podpora@airlive.com. Telefon i  mail poskytuje technickou podporu jak pro koncové zákazíky, tak i pro firemní zákazníky a společnosti, které využívají zařízení AirLive a potřebují konzultaci například při instalaci.

Vedle nové technické podpory je připraveno také AirLive školící centrum v Brně, které poskytuje certifikační školení pro Českou a Slovenskou republiku. Součástí je představení nových produktů a poskytování certifikačních školení a technických informací o AirLive řešeních. Školení v příštím roce budou zaměřena na AirLive IP kamery, složitější bezdrátová řešení, zabezpečení firemních sítí a  další témata.

Komentář redakce: Chválíme, že AirLive myslí i na české zákazníky. Technická podpora je vždy velkým bonusem pro značku, když si zákazníci vybírají vhodný produkt. To že je AirLive rozšířenou značkou, o tom svědčí i výsledky naší ankety. Ta probíhala na našich stránkách během prosince a z více než 800 odpovědí vyšlo najevo, že AirLive je čtvrtou nejvíce zastoupenou značkou domácích routerů s podílem přes 10 %.

Info: http://cz.airlive.com

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení