Menu

AirLive WL-1600GL

10.03.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
router s otevřeným kódem

AirLive WL-1600GL

AirLive realizuje svůj záměr vstoupit na trh s open source produkty a představuje Access Point AirLive WL-1600GL - bezdrátový router s otevřeným zdrojovým kódem softwaru.

I když na trhu jsou již různé produkty tohoto typu, AirLive WL-1600GL je koncipován, aby svými parametry a kvalitou stál nad ostatními produkty. Vyšší rychlost, větší paměť (4MB Flash a 16MB DRAM) a mnoho dalšího zajišťuje vysokou kvalitu a přenosové rychlosti. AirLive WL-1600GL je plně kompatibilní se standardními 802.11 b/g routery, nebo může pracovat v Hi-Speed módu a přenosová rychlost se zvýší na 125Mbps.

AirLive WL-1600GL byl designován s prioritou síťové bezpečnosti. Díky kompletní bezpečnostní výbavě jako Firewall, Parental Controll, šifrovacími standardy a  dalšími vlastnostmi je tento router v současné době jeden z nejbezpečnějších.

AirLive WL-1600GL je samozřejmě vybaven Emergency Code Firmware Recovery systémem, který umožňuje zařízení obnovit firmware při jeho poškození nebo pádu.

Cena pro koncové uživatele bude 1300 Kč.

Info: www.airlive.cz

Vratislav Klega


 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení