Menu

AirLive WN-200R

01.09.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
levný rychlý router

AirLive WN-200R

AirLive představuje poslední přírůstek do rodiny bezdrátových 11n routerů AirLilve WN-200R. Tento model je vybaven draft n technologií jednoho vysílače a jednoho přijímače a maximální rychlost je 150Mbps. V porovnání s starší technologií 802.11g, nabízí vyšší rychlost a kvalitnější signál za vynikající cenu.

AirLive WN-200R je stylový router se 4-mi LAN porty, poskytující vysoké rychlosti drátového připojení. Díky své eleganci se hodí do většiny domácností a interiérů. S dodávanou anténou je schopen pokrýt domácnost větší než 80m2 a díky R-SMA konektoru můžete připojit výkonnější anténu a pokrýt daleko větší prostor. Společně s WN-200USB adaptérem poskytují kompletní řešení za „pár korun".

WN-200 série poskytuje pokročilou bezpečnost pro Vaše bezdrátové spoje. AirLiveGuard je bezdrátový bezpečnostní systém, který v sobě implementuje bezpečnostní prvky jako Wi-Fi Protected Setup, SSID Shield a WPA2 šifrování. Díky uživatelsky příjemnému rozhraní je nastavení vynikající bezpečnosti rychlé a jednoduché.

Pro více informací navštivte : http://cz.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1238726600496

Doporučená koncová cena pro WN-200R 999,- a pro WN-200USB 729,- Kč.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

  SW doplněk

  Dobrý den,
  mé připojení touto wi-fi hlásí, že není bezpečné. Zařízení mám již několik let, takže zřejmě potřebujeme programové „doladění“.
  Prosím o odkaz a návod, jak s tím.
  Děkuji, RC

  Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení