Menu

AirLive WN-300R

22.04.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
levný N router

AirLive WN-300R

AirLive představuje AirLive WN-300R - kompaktní a výkonný 11n router.

AirLive WN-300R je bezdrátový router založený na 802.11n standardu s maximální přenosovou rychlostí 300Mbps, router je také vybaven 4mi LAN porty pro připojení drátové sítě. AirLive WN-300 family je designovaná pro poskytovaní maximální rychlosti a široké pokrytí bezdrátovým signálem a to nejen díky standardu 802.11, ale i technologiím jako MIMO, Turbo-G a XR Technologies.

Pro lepší možnost zvyšování výkonu a dosahu jsou obě antény připojeny standardním anténím konektorem. Toto plug and play zažízení je velmi jednoduché na používání a je vhodné jak do domácího, tak i kancelářského prostředí.

WN-300R byl vytvořen pro vynikající bezpečnost : WPS tlačítko, vícenásobné SSID, SSID Isolation, Port Triggering a SPI Firewall. QoS a Bandwidth Manager umožňují jednoduše korigovat přenos na síti. Tento router není jen jednoúčelové zařízení, ale jeho firmware obsahuje spoustu možností nastavení jako AP mód, Bridge mód (point to point a point to multipoint), Repeater mód (WDS a Universal). Díky tomu WN-300R skvěle padno do všech síťových prostředí.

Doporučená maloobchodní cena je 1785 Kč vč. DPH.

Info: http://www.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1233630156738

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení