Menu

Aktualizace pro Nokii N97

30.10.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
softwarový update

Aktualizace pro Nokii N97

Společnost Nokia vydala pro přístroj Nokia N97 aktualizaci softwaru 2.0, která přináší nové funkce a možnosti. Aktualizace je k dispozici na webových stránkách společnosti Nokia (www.nokia.com/softwareupdate). U operátorů, stejně jako pro stažení přímo do telefonu „over-the-air" bude připravena v nejbližších týdnech.

Nové prvky

- scrolování metodou "flip" umožňující hladký posun ve všech menu

- osobní zkratky pro personalizovanou domovskou obrazovku

- Ovi Maps 3.1 s funkcí 3D maps

- Nokia Messaging

- Ovi Contacts

- Ovi Store

Tento týden se na prvních trzích také začne prodávat Nokia N97 mini. Stylový přístroj z nerezavějící oceli je určen především těm, kdo využívají sociální sítě. Nabízí vyklápěcí 3,2" dotykový displej, QWERTY klávesnici a plně uživatelsky nastavitelnou domovskou obrazovku. Nokia N97 mini disponuje stejně vylepšeným softwarem jako N97. V ČR přijde telefon na trh v následujících týdnech za cenu 14 690,- Kč.

Společnost Nokia se neustále snaží aktualizovat a vylepšovat svá zařízení dalšími funkcemi. Majitelé přístrojů Nokia tak mohou získávat nové možnosti i několik let poté, co si telefon zakoupí. Aktualizace přitom lze kontrolovat automaticky. Stačí si navolit Menu - Aplikace - Aktualizace softwaru a zapnout automatickou kontrolu. Další možností je navštívit oficiální stránky http://www.nokia.com/softwareupdate a zde si stáhnout příslušnou verzi softwaru. Kromě toho členové skupiny MyNokia dostávají SMS zprávu vždy, když je jejich aktualizace softwaru k dispozici. Do této skupiny se může každý jednoduše zaregistrovat na adrese www.nokia.com/mynokia.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení