Menu

Aktualizace pro WhatsApp: Co znamená nový symbol vedle zpráv?

05.01.2023 13:55 | Josef Mika + Přidat komentář
Aktualizace pro WhatsApp: Co znamená nový symbol vedle zpráv?

Aktualizace pro WhatsApp: Co znamená nový symbol vedle zpráv? | foto: obr.: Pixabay

WhatsApp zavádí novou ikonku, která bude v některých případech viditelná vedle zpráv. Přečtěte si, jaké nové funkce se za ní skrývají.

V aktuální beta verzi 2.23.1.24 aplikace WhatsApp pro Android se objevila nová ikona. Jak zjistil server WABetaInfo, vedle zpráv se nyní v určitých případech zobrazuje malý symbol záložky, který mnozí uživatelé znají z různých prohlížečů a aplikací.

Ikona je dalším počinem ve vývoji automatického odstraňování zpráv, tzv. „Kept Messages“. Jedná se o zprávy, které jsou dočasně vyloučeny z automatického mazání v chatech s nastavenou funkcí automatického mazání zpráv.

Nový symbol v aplikaci WhatsApp: „Kept messages“ by se měly postarat o lepší přehled

whatsapp-keptmes

WhatsApp: Takto vypadá v chatu symbol záložky značící zprávu, která má být vyloučena z automatického mazání. Zdroj: WABetaInfo

Důležité pro uživatele: Skutečnost, že zprávy, které se jinak samy odstraní, jsou dočasně „uchovány“, neznamená, že je nelze z chatu později ručně odstranit. Současně je díky malé ikoně možné tyto „Kept Messages“ v chatu na první pohled jednoduše rozeznat.

Nová funkce je v současné době stále ve fázi vývoje. Není známo, kdy budou moci uživatelé WhatsAppu „Kept Messages“ používat v beta nebo standardních verzích.

Zdroj: WABetaInfo

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení