Menu

Alza.cz dává dotace na nákup mobilního telefonu

24.02.2014 10:16 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Alza.cz dává dotace na nákup mobilního telefonu

Alza.cz dává dotace na nákup mobilního telefonu | foto: CHIP

Dotaci na nákup telefonu, tabletu, či jakéhokoliv jiného zboží z nabídky internetového obchodu Alza.cz mohou získat všichni zákazníci, kteří prostřednictvím Alza.cz uzavřou smlouvu o poskytování služeb se společností Vodafone Czech Republic a. s.

alza Dotaci od Alza.cz mohou podle Šárky Jakoubkové z Alza.cz použít zákazníci nejen na nákup telefonu, ale mohou za ní nakoupit jakékoliv zboží z nabídky téměř 60 tisíc produktů Alza.cz, Hračky.cz a Kleopatra.cz. Podmínky se vztahují na nové zákazníky i ty, kteří přejdou se svým telefonním číslem ke společnosti Vodafone od jiného operátora. Speciální nabídka je připravena i pro stávající zákazníky tohoto operátora.

V rámci akce již zákazníci získali od Alza.cz dotace na nákup zboží ve výši 2 miliony korun, vzhledem k zájmu ze strany zákazníků je v plánu během následujících týdnů vyplacení dalších dotací ve výši 5 mil. Kč. Dotaci zákazník uplatní po uzavření smlouvy s vybraným tarifem RED či datovým tarifem na základě kódu, který mu bude doručen prostřednictvím SMS zprávy. Výše dotace bude odvozena od vybraného tarifu.

Dotaci je možné získat také návštěvou kterékoliv značkové prodejny Vodafone, kde zájemce oznámí prodejci, že chce nový tarif nebo změnu tarifu s dotací od Alza.cz. Dotaci je možné získat i po telefonu. Každý zákazník může v rámci této akci získat maximálně 2 dotované tarify. Připraveny jsou i datové tarify určené pro mobilní připojení notebooku nebo mobilní datový tarif speciálně pro tablety. Tuto dotaci lze kombinovat s ostatními slevami jako například s dárkovými šeky či studentskými slevami. Bližší informace na www.alza.cz/vodafone.

Zdroj: TZ Alza

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení