Menu

Alza: finanční lákadlo na nový iPhone

31.03.2016 15:34 | Josef Mika + Přidat komentář
Alza: finanční lákadlo na nový iPhone

Alza: finanční lákadlo na nový iPhone | foto: CHIP

Alza ve spolupráci se společností Apple nabízí nové iPhony formou "operačního leasingu", který známe z prodeje aut, a to za ceny od 990 korun měsíčně.

Kdo je ochoten platit tyto částky a vyhoví podmínkám programu, ten bude mít každý rok navíc možnost vyměnit svůj iPhone za nový model. Službu v Alze připravovali v přímé spolupráci se společností Apple. Ta již její obdobu nabízí v USA, kde má stovky tisíc uživatelů. V Alze ji přizpůsobili českému zákazníkovi, nabízejí například i okamžitou výměnu přístroje v případě poruchy. Prémiové služby zahrnují navíc i pojištění proti rozbití a krádeži, zákazníkovi se tedy nestane, že by zůstal bez telefonu. Tyto služby ale mají i svou cenu: Za 990 Kč měsíčně můžete mít iPhone 6s s 16 GB, na opačném konci cenového spektra je pak model 6s Plus se 128 GB za 1690 Kč měsíčně. Ceny zahrnují pojištění se spoluúčastí 10 % z ceny telefonu. Pojištění pokrývá krádež a nešťastnou náhodu, uplatnit ale můžete jen jednu pojistnou událost za celou dobu pojištění. Služba není určená pro firmy ale jen pro fyzické osoby. Vystoupit z ní můžete nejdříve po uplynutí 6 měsíců. Zvažujte tedy dobře.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení