Menu

Alza spustí prodej elektromobilů

25.05.2017 13:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Alza spustí prodej elektromobilů

Alza spustí prodej elektromobilů | foto: CHIP

Internetový obchod Alza.cz brzy odstartuje prodej elektromobilů renomovaných značek. Jako upoutávku vystavuje do konce června na Showroomu v Holešovicích Volkswagen e-Golf.

Rostoucí zájem veřejnosti o nejnovější technologie se promítl i do popularity automobilů na elektrický pohon. Jako první z e-shopů tato auta zařadí do nabídky Alza.cz.  Alza bude prodávat elektromobily výhradně přes internet, zájemce bude mít vybraný model v garáži do jednoho dne od zaplacení.

K základním výhodám aut s elektropohonem patří nízké provozní a servisní náklady. Díky samotnému principu se nemusí řešit olej, rozvodové řemeny, výfuková soustava či filtr pevných částic. Firma nyní dokončuje jednání s významnými automobilkami, aby v následujících týdnech svým zákazníkům nabídla ucelenou řadu elektromobilů. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení