Menu

AMILO Pa2510, Pi2512 a Pi2515

17.12.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
výměna baterií notebooků Fujitsu

AMILO Pa2510, Pi2512 a Pi2515: výměna baterií notebooků Fujitsu

Firma Fujitsu oznámila spuštění preventivního programu výměny specifických sérií baterií vybraných modelů přenosných počítačů řady Amilo prodaných v období od dubna 2007 do června 2009. Program se vztahuje pouze na modely AMILO Pa2510, Pi2512 a Pi2515. Baterií ostatních modelů řad AMILO, AMILO Pro ani LIFEBOOK se program netýká.

Firma Fujitsu tímto krokem reaguje na zprávy od nevelkého počtu zákazníků, kteří popisují problémy s přehříváním baterií spojené s obavami z jejich možného vznícení. Firma Fujitsu nabízí majitelům uvedených modelů možnost bezplatné výměny těchto baterií. Majitelé uvedených modelů by měli původní baterii z počítače vyjmout a pracovat pouze s připojeným síťovým zdrojem, dokud neobdrží novou baterii.

Další informace o programu na výměnu baterií jsou k dispozici na internetu na adrese: http://cz.ts.fujitsu.com/service-support/battery-exchange.

Instrukce, jak identifikovat konkrétní model počítače, jak vyjmout baterii z těla přístroje a jak podle sériového čísla identifikovat, zda se na ni program výměny vztahuje, lze najít na adrese: http://ts.fujitsu.com/amilo-p-batteryexchange.

Zákazníci, kteří potřebují další informace o programu výměny baterií, případně potřebují poradit s identifikací počítače či baterie, se mohou obrátit také na technickou infolinku společnosti Fujitsu na čísle 246 019 272.

Zdroj: Fujitsu Technology Solutions

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení