Menu

Apollo Expert a Apollo Pro

18.05.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Imation rozšiřuje nabídku externích pevných disků

Apollo Expert a Apollo Pro: Imation rozšiřuje nabídku externích pevných disků

Společnost Imation oznámila rozšíření nabídky externích pevných disků Apollo o modely Apollo Expert a Apollo Pro. Uživatelům notebooků nabízí 2,5palcový disk Apollo Expert UX v kapesní velikosti a kapacitě 320GB a 500GB. 2,5palcový disk má odstranitelnou ochrannou vrstvu proti poškrábání a odření. 3,5palcový disk Apollo Pro UX s kapacitou až 1,0 TB je určen uživatelům stolních počítačů.

Oba disky mají integrované stojany pro použití ve svislé a vodorovné poloze. K dalším funkcím patří světelné indikátory nízké kapacity/aktivity dat a vestavěný režim šetření energie.

Kromě toho jsou disky Apollo Expert UX a Apollo Pro UX vybaveny jednodotykovými synchronizačními tlačítky, která umožňují automatické zálohování. Disky jsou kompatibilní se specifickými aplikacemi včetně Apple Time Machine.

V Evropě jsou disky Imation Apollo Expert UX a Apollo Pro UX dostupné již nyní. Doporučené maloobchodní ceny bez DPH v závislosti na kapacitě jsou 2673 a 3 753 Kč pro Imation Apollo Expert UX a 3240 a  5265 Kč pro Imation Apollo Pro UX.

Zdroj: Imation

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení