Menu

Asus All-in-one PC ET2400 s HD displejem

15.09.2010 17:46 | Redakce Chip + Přidat komentář
Asus All-in-one PC ET2400 s HD displejem

Asus All-in-one PC ET2400 s HD displejem | foto: CHIP

Novou generaci All-in-one počítačů představila společnost Asus. Modely PC ET2400 přináší vylepšenou zvukovou technologii SonicMaster, 23,6palcovou širokoúhlou Full HD obrazovku a budou osazeny procesory Intel Core i3/i5/i7. Nejlépe vybavený model ET2400XVT přináší i technologii nVidia 3D Vision pro přehrávání filmů a her v 3D režimu.

Technologii SonicMaster vyvíjel Asus společně se společností Bang & Olufsen. Podle tiskové zprávy Asus má představovat kompletní hardwarové a softwarové řešení spojující výkonnější zesilovače s kodeky minimalizujícími zkreslení zvuku. SonicMaster reprodukuje zvuk ve frekvenčním spektru 80 Hz – 12 kHz. Asus do nových počítačů integroval nová datové rozhraní USB 3.0 a Bluetooth 3.0, který synchronizuje mobilní zařízení až 8krát rychleji než starší standard Bluetooth 2.1. Výhodou pro uživatele by měl být snadno odnímatelný zadní panel umožňující snadný upgrade operační paměti. Všechny modely řady ET2400 jsou vybaveny 23,6palcovým Full HD displejem s poměrem stran 16:9. Dotykový displej umožňuje uživatelům jednoduše zvětšovat, zmenšovat nebo otáčet obrázky a procházet webové stránky. Ve výčtu dalších funkcí najdeme vestavěný TV tuner, Blu-ray mechaniku a HDMI vstup (konfigurace se samozřejmě liší podle ceny zvoleného modelu).

Ceny nových modelů se v závislosti na konfiguraci pohybují od 18 490 Kč vč. DPH do 44 950 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení