Menu

Audio produkty Pioneer budou umět AirPlay 2

23.01.2019 16:50 | Milan Loucký + Přidat komentář
Audio produkty Pioneer budou umět AirPlay 2

Audio produkty Pioneer budou umět AirPlay 2 | foto: CHIP

Pioneer vydá během jara letošního roku pro vybrané produkty nový firmware, který jim umožní využívat možnosti, které přináší komunikační protokol AirPlay 2.

Díky tomuto komunikačnímu protokolu budou moci uživatelé kompatibilních zařízení iPhone a iPad s operačním systémem iOS 11.4 a vyšším využít mnoha nových možností při přehrávání hudby na svém domácím audio systému. AirPlay 2 umožní například pomocí smartphonu vybírat a streamovat hudbu na podporovaný receiver nebo přehrávač, upravovat hlasitost či přepínat mezi jednotlivými zařízeními. Díky této podpoře budete moci hlasem požádat Siri, aby na vašem zesilovači Pioneer pustila vaši oblíbenou skladbu.

Podpora AirPlay 2 bude spuštěna pro AV Receivery VSX-S520, VSX-S520D, VSX-LX303, VSX-LX503 a také pro síťový přehrávač SX-S30DAB. Stávající uživatelé uvedených přístrojů ji budou moci zprovoznit prostřednictvím nového firmwaru, který Pioneer v daném termínu zpřístupní. Instalaci firmwaru je možné spustit buď automaticky z nabídky nastavení systému, nebo ručně po stažení aktualizace z internetových stránek společnosti na adrese www.pioneer-audiovisual.eu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení