Menu

Audiopro spouští novou microsite zaměřenou na videokonference

09.10.2014 20:41 | Karel Kovar + Přidat komentář
Audiopro spouští novou microsite zaměřenou na videokonference

Audiopro spouští novou microsite zaměřenou na videokonference | foto: CHIP

Společnost Audiopro spustila nový web zaměřený na populární téma videokonferencí.

Na adrese www.smartvideo.cz najdete komplexní informace o videokonferencích - od vysvětlení co videokonference jsou, jaké jsou jejich přednosti a jak fungují, přes výčet a objasnění pojmů a technologií, až po konkrétní rady pro ty, kteří chtějí videokonference zavést ve své firmě. Je tu připraven rádce, pomocí kterého lze zjistit, jaké řešení vyhovuje potřebám dané firmy, co je možné od takového řešení požadovat a očekávat, a to včetně orientační kalkulace nákladů.

Využití videokonferencí přináší úsporu nákladů a času potřebného na cestování, zjednodušení a zefektivnění komunikace ve firmě, mezi pobočkami, s dodavateli i s jinými firmami. Často ale slyšíme, že pořízení zařízení pro videokonferencing je drahé, jeho využití je složité a technicky náročné, vyplatí se jen velkým a nadnárodním firmám. „Zamysleli jsme se nad aspekty, které zejména malé a střední firmy od zavedení videokonferencingu odrazují, a vytvořili microsite, kde nabízíme vysvětlení a pomoc s orientací v této oblasti,“ říká Andrej Hronec, ředitel společnosti Audiopro. „Proto jsme na adrese www.smartvideo.cz spustili jakousi kuchařku o videokonferencích, ve které chceme laicky přiblížit, jak dnes videokonference mohou fungovat, co je a není pro jejich využívání potřeba.“

2014-11-audiopro-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení