Menu

AudioTube.in

19.01.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
sdílení zvukových nahrávek

Hudební novinka: AudioTube.in

Fanoušci hudby potěší nový server AudioTube.in. Služba nabízí uživatelům možnost umístit na síť libovolné audio soubory. „Na internetu existuje mnoho serverů, které vám hudební obsah prodávají nebo dokonce dávají zadarmo, zatím ale neexistuje služba, která vám umožní vlastní zvukové nahrávky umístit na server a sdílet je s ostatními uživateli. V tom je AudioTube.in zcela jedinečné," říká Jakub Bouček, autor projektu.

AudioTube.in je ve své podstatě služba podobná populárnímu portálu YouTube, místo na videa se ale soustředí pouze na zvukové soubory. „Na YouTube najdete mnoho hudebních nahrávek amatérských kapel, které jsou doplněny o obraz jen z nutnosti. My chceme nabídnout začínajícím tvůrcům platformu, kde se budou moci soustředit opravdu jen na kvalitu samotné zvukové nahrávky a nemusí si při tom ještě osvojovat režisérské schopnosti," pokračuje Bouček.

AudioTube.in je tak jistě službou, kterou se vyplatí sledovat. Pro hudební fanoušky je lákavé třeba to, že zde možná budou moci sledovat zrození nové hudební hvězdy.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení