Menu

AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II: Sřih ve Full HD

17.05.2011 09:54 | Redakce Chip + Přidat komentář
AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II: Sřih ve Full HD

AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II: Sřih ve Full HD | foto: CHIP

AVerMedia Technologies představuje DarkCrystal HD Capture SDK II, 1080p Full HD střihovou kartu pro profesionální použití s širokou škálou aplikací v průmyslu, vysílání internetových TV, online vzdělávání, ve výrobě, medicíně atd. S HDMI a standardními analogovými vstupy můžete zachytávat HD i SD obsah z celé řady dalších zařízení. Přiložený DVI/HDMI adaptér zaručuje střihové kartě DarkCrystal HD Capture SDK II schopnost monitorování obrazu dalších PC. Exkluzivní balík Software Development Kit (SDK) navíc zachytávání HD obsahu pro následnou editaci značně usnadňuje a umožňuje vytváření vlastních aplikací přesně podle Vašich individuálních potřeb.

Profesionální střihová karta AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II je osazena nekompromisní hardwarovou výbavou pro naplnění všech Vašich potřeb při zachytávání HD video obsahu a jeho profesionálním zpracováním. Tato výbava zahrnuje mimo jiné i HDMI 1.3, komponentní, kompozitní a s-video vstupy pro záznam v 8 bitové video kvalitě s 4:2:2 barevným rozlišením. Ještě lépe, díky přibalenému DVI/HDMI adaptéru lze se střihovou kartou DarkCrystal HD Capture SDK II dokonce i monitorovat, nebo nahrávat obraz z jiného PC bez zbytečného zatežování CPU a VPU. PCI-Express rozhraní zajišťuje přenos a zpracování nekomprimovaného 1080p FullHD videa bez jakýchkoliv ztrát a zdržení. Profesionální zachytávací zařízení AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II ale můžete především použít se software, který je Vám nejbližší. Kompatibilita s DirectShow zajišťuje této HD střihové kartě schopnost pracovat s širokou škálou střihových programů a programů pro následnou editaci a streamování videa a především filmaři a profesionálové na poli video editace jistě ocení i možnost obohatit si Adobe Premier Pro CS4/CS5 o řadu exkluzivních plug-inů, které jsou k střihové kartěDarkCrystal HD Capture SDK II v současnosti dostupné.

S pomocí vývojového balíku AVerMedia SDK mohou všichni vývojáři popustit uzdu své fantazii. Tato střihová karta může na příklad nalézt uplatnění v medicíně, nebo průmyslových odvětvích, které vyžadují extrémní míru přesnosti a optického rozlišení při zpracování video signálu ve vysokém rozlišení 1080p. V obchodní nebo vzdělávací sféře zase jistě oceníte možnost zmenšení (downgrade) velikosti videa, nezbytného pro zajištění stabilního a velmi kvalitního přenosu během video-hovorů, nebo video-vyučování. Stejně tak i profesionálové v online zábavním průmyslu ocení schopnost skládání a překrývání obrazu a dostupnost řady dalších funkcí. Podporovány jsou programovací jazyky VC, VB, Delphi, a C#. AVer MediaCenter 3D, nejnovější střihový software od společnosti AVerMedia, dokáže spolu se střihovou kartou DarkCrystal HD Capture SDK II zajistit základní zobrazovací a zachytávací funkce v intiutivním a uživatelsky přívětivém prostředí. Mimo jiné dovoluje přehrávání a grabování 1080p HD videa nejen ze střihových karet AVerMedia, ale i dalších zdrojů videa, a to současně, v reálném čase a v moderním formátu H.264.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení