Menu

Barevná provedení černobílých tiskáren

29.04.2010 07:21 | Redakce Chip + Přidat komentář
Barevná provedení černobílých tiskáren

Barevná provedení černobílých tiskáren | foto: CHIP

V minulém roce představená černobílá tiskárna Phaser 3140 společnosti Xerox je nyní dostupná ve dvou nových barevných „outfitech“. Xerox tak reaguje na poptávku distributorů a spotřebitelů a tiskárna Phaser 3140 v bílo-oranžovém a stříbro-černém provedení, podle něj více zaujme ve výloze obchodů a oživí domácnosti i kanceláře malých a středních firem.

Tiskárna Xerox Phaser 3140 nabízí víceúčelový tisk za přijatelnou cenu. Vytiskne 18 stránek formátu A4 za minutu. Tiskárna umožňuje maximální jednorázový měsíční objem tisku 10 000 stran a zpracování tiskových úloh v obchodním prostředí. Je však dobře využitelná i jako osobní tiskárna díky nízké hlučnosti a kompaktnímu půdorysu (360 x 389 mm). Tiskárna má zásobník na 250 listů a další zásobník pro média nestandardních velikostí. Rozlišení tisku je 600 x 600 dpi a lze ho softwarově rozšířit až na 1200 x 600 dpi.
„Barevné“ varianty tiskárny Xerox Phaser 3140 jsou k dispozici za doporučenou od 1690 Kč (bez DPH).

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení