Menu

Barevné multifunkce OKI MC300

15.09.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
malé LEDové multifunkce

Barevné multifunkce OKI MC300

OKI představila novou řadu barevných multifunkčních zařízení MC300, založených na tiskové technologii LED diod. Modely MC350 a MC360 jsou určeny pro náročnější domácí nebo kancelářský provoz. Jsou vybaveny síťovým rozhraním, pracují s formátem A4 a model MC360 je navíc vybaven faxem. Rychlost tisku je až 20 černobílých a 16 barevných stran za minutu.

OKI MC350 a MC360 jsou nástupci multifunkčních zařízení C3520 a C3530. Oproti nim však nové modely disponují mnohými vylepšeními. Umožňují například skenování a faxování i bez přerušení probíhajícího tisku. Novinkou je i automatický podavač na 50 listů v základní výbavě. Ovládání je řečšeno prostřednictvím intuitivního ovládacího panelu, jenž usnadní přístup k celé řadě funkcí. Jednou z nich je možnost skenovat přímo do sítě, aniž by se musel používat dodatečný software nebo lokálně připojený počítač. Doporučená koncová cena je od 13 900 Kč vč DPH.

Přehled klíčových parametrů MC350 a MC360:

 

  • > A4 multifunkční zařízení: tisk, kopírování, skenování, faxování a telefonování
  • > Rychlost tisku a kopírování: 16 barevných a 20 černobílých stran A4 za minutu
  • > Tonerové kazety s kapacitou od 2 000 do 2 500 stránek při 5% pokrytí barvou
  • > Síťové rozhraní ve standardní výbavě
  • > Skenování do CIFS pro Windows Vista
  • > Vylepšený multi-tasking a u MC360 duální přístup
  • > fax u modelu MC360 nabízí manuální nastavení přenosu, zobrazení čísla rychlou volbou, podpůrné prostředí PBX (pobočkové telefonní ústředny), větší paměť faxu od 1,5 do 4 MB, automatické přepínání mezi telefonem a faxem, telefonní záznamník, vzdálený přístup, hlášení o chybě ve formátu MCF

 

Info: OKI Printing Solutions

Michal Bareš

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení