Menu

Barvy, křivky a zábava: Monitory Philips na IFA 2017

03.08.2017 12:49 | Milan Loucký + Přidat komentář
Barvy, křivky a zábava: Monitory Philips na IFA 2017

Barvy, křivky a zábava: Monitory Philips na IFA 2017 | foto: CHIP

Svátek všech příznivců spotřební elektroniky se velmi rychle blíží. Uskuteční se v Berlíně ve dnech 1.– 6. září 2017 a v hale 22 se vás svými novinkami v oblasti monitorů chystá překvapit výrobce MMD, který své výrobky uvádí na trh pod označením Philips.

Společnost MMD se na blížícím se 57. ročníku veletrhu IFA v Berlíně chystá představit bohatou škálu inovací svých monitorů. Návštěvníci budou moci v hale 22 obdivovat rozsáhlou řadu zakřivených monitorů Philips, výkon technologie High Dynamic Range (HDR) pro ještě lepší kontrast a barvy, rozlišení budoucnosti 8K a další působivá řešení pro profesionály.

Křivky, barvy a zábava

Řada monitorů Philips 2017–2018 se výrazně zaměřuje na zakřivený design a vynikající reprodukci barev. Na veletrhu IFA 2017 budou k vidění prohnuté modely ve velikostech 27 až 49 palců. Monitory dále vynikají řadou funkcí, které vytvářejí výjimečné barevné zážitky: modely s technologií Ultra Wide-Color, Quantum Dot a HDR budou návštěvníkům veletrhu rovněž k dispozici.

Jednou ze speciálních atrakcí budou multiobrazovkové zábavní stanoviště, každé se třemi 32palcovými monitory Philips, s technologiemi Quantum Dot a Ambiglow, které návštěvníkům nabídnou pohlcující zážitek z první ruky.

Dalším zajímavým lákadlem budou zábavní a multifunkční stanoviště s novými 43 palcovými monitory s řadou fantastických funkcí: 4K rozlišení, HDR, Adobe RGB a dokování USB – skvělé pro jakoukoliv domácí zábavu.

Speciality pro profesionály a nadšence

4K už se pomalu stává standardem a na horizontu se objevují nové monitory Philips s ještě vyšším rozlišením: 8K. To má dvakrát více horizontálního a vertikálního rozlišení než 4K UHD a celkově 4x více bodů. Návštěvníci veletrhu mohou zažít preciznost 8K z první ruky: k vidění tu bude 8K 32palcový monitor, který rovněž nabízí elegantní, bezrámečkový design ze všech čtyř stran, čímž se dosahuje vskutku pohlcujícího zážitku.

Mezi další speciality, které zaujmou zkušeného grafika, fotografa nebo CAD uživatele, patří 31,5palcový 4K profesionální monitor s HDR a dokovacím portem USB-C nebo 31,5palcový QHD monitor s barevným rozsahem Adobe RGB a dokováním USB.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení