Menu

Batohy na notebook Thule

17.04.2018 14:21 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Batohy na notebook Thule

Batohy na notebook Thule | foto: CHIP

Nová řada kvalitních zavazadel Thule Subterra je inspirována městským stylem a určena pro manažery na cestách. Podle výrobce nabízí mnoho úložného prostoru, designový vzhled a nejvyšší kvalitu zpracování.

Nový batoh Thule Subterra Backpack se dodává ve dvou velikostech s objemem 23L a 30L. Je vhodný pro náročné uživatele a manažery, kteří potřebují mít neustále u sebe vše, co ke své práci potřebují. Vejde se do nich tablet, notebook, powerbanka, dokumenty a další nezbytnosti. Vše přehledně a úhledně sbalené ve velikých kapsách. Vnitřní prostor je světlý, aby byl přehledný i za horšího osvětlení.

thule-subterra-backpack-23l-feature-01-3203437-3203438-3203439-nahled

Na zádech batohu, který je vyroben z odolné nylonové látky, jsou odvětrávací průduchy a pásek, kterým lze připevnit batoh k dalšímu zavazadlu na kolečkách. Řadu cestovních zavazadel Thule Subterra lze totiž mezi sebou kombinovat a zavazadla jsou navržena tak, aby k sobě všechna perfektně ladila. Batoh je k dostání ve třech barevných variantách a to Dark Shadow, Mineral a Ember. Doporučená maloobchodní cena batohu Thule Subterra Backpack 23L je 3 299 Kč a Thule Subterra Backpack 30L 3 799 Kč.

thule-subterra-ls-malmo-landscape-160615-37650-nahled

Pro ty, co potřebují ještě více prostoru, je určen batoh Thule Subterra Backpack 34L. Pro oblečení je uvnitř batohu připravený vyjímatelný samostatný vak, který lze třeba ponechat na hotelu, zatímco si vezmete na obchodní schůzku nebo na výlet pouze batoh s pracovními věcmi. Doporučená maloobchodní cena Thule Subterra Backpack 34L je 4 599 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení