Menu

Bav se má nový web

15.08.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Natočit film, sestavit fotokomiks, namalovat graffiti - to všechno mohou návštěvníci nového webu bavse.cz. T-Mobile jej připravil zejména pro mladé a důvod, proč na něj zavítat, je jednoduchý. Zábava. Více než 1700 registrovaných uživatelů a téměř 5000 výtvorů za první týden svědčí o tom, že teenageři se rádi sdružují a baví právě na internetu.

Bav se má nový web

Natočit film, sestavit fotokomiks, namalovat graffiti - to všechno mohou návštěvníci nového webu bavse.cz. T-Mobile jej připravil zejména pro mladé a důvod, proč na něj zavítat, je jednoduchý. Zábava. Více než 1700 registrovaných uživatelů a téměř 5000 výtvorů za první týden svědčí o tom, že teenageři se rádi sdružují a baví právě na internetu.

"Obliba tzv. komunitních webů, kde je obsah vytvářen samotnými uživateli a mezi které počítáme i bavse.cz, všude ve světě roste. T-Mobile tak spuštěním portálu pro mládež reaguje na nový trend v zábavě," říká Miroslav Jiřík, senior manažer přímé a online komunikace T-Mobile a dodává: "Samotný název webu pak souvisí s jedinečným tarifem od T-Mobile pro věkovou kategorii 6 až 26 let - BAV SE."

Během prvního týdne byl největší zájem o virtuální malování na zeď, tedy o graffiti. Celkem jich bylo nakresleno téměř 1700. V těsném závěsu se pak na pomyslném žebříčku popularity umístilo vkládání fotografií. Ale to je jen zlomek toho, co bavse.cz nabízí. Návštěvníci mohou sdílet natočená videa, vytvořit strip, nastavit si osobní profil a do budoucna také třeba blogovat nebo plánovat akce. Prostě se obklopit komunitou svých kamarádů a skvěle se bavit.

Navíc, kdo nyní zavítá na www.bavse.cz, má šanci vyhrát týden co týden iPod shuffle. Stačí jen vytvořit jedno dílko v každé službě Bav se a získat nejlepší hodnocení od ostatních uživatelů. Během prvních čtyř pondělků od spuštění webu pak bude vyhlášen nejpopulárnější počin a jeho autor už si může chystat hudbu do přehrávače iPod shuffle.

Tarif BAV SE
Unikátní tarif je určen pro všechny ve věku 6 až 26 let. Za měsíční paušál 226,10 Kč získá zákazník 50 volných minut, 100 esemesek do všech sítí v České republice a navíc výhodné sazby za další volání a textovky. Pro všechny je připraven ještě balíček služeb zdarma, který obsahuje 3 MMS do vlastní sítě, 3 motivy z t-zones (zvonění, tapety a hry) a 3 odpovědní SMS z T-Mobile Navigator. Cena za minutu hovoru do vlastní sítě mimo špičku vyjde na 2,26 Kč, textová zpráva stojí 1,19 Kč (ceny s DPH). Smlouvu na tarif BAV SE lze uzavřít na 12 nebo 24 měsíců.

Komentář redakce: Tarif je skutečně výhodný, T-Mobile chce nalákat mladé zákazníky. Pro koho je stránka určena, to ukazuje i soutěž - výhrou je iPod shuffle. Tomu říkáme výhra!

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení