Menu

Belkin F5L049uk

14.10.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
síťový USB switch

Belkin F5L049uk

Počet osobních počítačů v domácnostech stále roste a připojení dalších zařízení k domácí síti může být problematické. Nová domácí základna Belkin se bezdrátově připojí ke stávajícímu směrovači prostřednictvím technologie N a umožňuje bezdrátově přistupovat ke všem periferiím z libovolného počítače v síti, ať se v domácnosti nachází kdekoli.
Domácí základna má 4 porty USB, které umožňují připojit zařízení, jako jsou externí pevné disky, abyste mohli sdílet hudbu, obrázky a videa se svou rodinou. Domácí základna pravidelně automaticky zálohuje soubory připojených počítačů na připojený externí pevný disk, takže se nemusíte obávat neočekávané ztráty dat.
Domácí základna dále umožňuje bezdrátově přistupovat k multimediálním souborům uloženým na pevném disku, který je připojený ke konzoli PS3 nebo Xbox 360. Funkce sdílení souborů automaticky nahraje vaše nové fotografie na účet Flickr nebo Picasa, abyste je mohli sdílet on-line s přáteli.

Doporučená maloobchodní cena činí 2499 Kč vč. DPH.

Info: www.belkin.cz

Vratislav Klega

 


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení