Menu

BenQ promítne Pražanům na Letné fotbalový zápas Česko vs. Rusko

01.06.2012 12:36 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost BenQ zprostředkuje 8. června 2012 Pražanům fotbalovou podívanou na plátně o rozměrech 3 x 5 m pod širým nebem. Na veřejnou projekci ve venkovních prostorách Letenského zámečku je zvána široká veřejnost.

Promítání zápasu české reprezentace s ruským týmem v rámci fotbalového šampionátu EURO 2012 bude možné sledovat na velkém plátně umístěném na zahrádce přilehlé k Letenskému zámečku, mezi Pražany nazývané „Pod kaštany“. Tato lokalita je proslulá pohodovou atmosférou letních zahrádek, s bohatými možnostmi občerstvení, zahrnujícími točené pivo, široký výběr dalších nápojů a také něco k snědku.

 

Druhým stanovištěm, které pro tento večer BenQ osadí svojí špičkovou technikou, bude částečně zastřešený taneční parket v bezprostřední blízkosti zámečku. Zde si přijdou na své především ti, kteří propadli kouzlu počítačových her nebo by si je rádi poprvé vyzkoušeli.. Prostřednictvím konzole Xbox 360 s technologií Kinect se může každý stát na chvíli fotbalovým hráčem na velkém stadionu a poměřit své hráčské nadání a schopnosti s ostatními. Konzole snímá tělo hráče, jeho pohyby jsou kopírovány do postavy ve hře a ta je promítaná projektorem BenQ na plátno. Pro návštěvníky připraví BenQ kromě zábavy také řadu věcných dárků a možnost vyhrát jeden z deseti fotoaparátů BenQ LM100, který je skvělým společníkem na letní dovolenou – vodotěsný až do hloubky 5 metrů. Na akci pak po jejím skončení naváže soutěž na www.facebook.com/BenQCeskaRepublika, v níž bude možné vyhrát žhavou novinku – fotoaparát BenQ G1.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení