Menu

BenQ uvádí VA LED monitory řady GW

16.05.2012 15:06 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové monitory mají disponovat lepšími displeji s udávaným kontrastem 5000:1, slušnou barevnou přesností, 178° pozorovacími úhly a budou podle úhlopříčky stát od 3 300 Kč do 6 000 Kč vč. DPH.

Nové monitory jsou výsledkem spolupráce společností BenQ a AUO. Druhá jmenovaná firma se zabývá výrobou TFT-LCD panelů, 3D panelů, dotykových displejů a e-ink displejů.  Série nových monitorů řady GW používá technologii VA LED, díky níž má dosahovat vysokého kontrastu 5000:1, osmibitového podání barev, optimalizované hloubky černé barvy, širokých úhlů pohledu a díky LED podsvícení také rozumné spotřeby.
Nová řada zahrnuje modely, které se od sebe liší dostupnými konektory: GW/M (D-Sub, DVI-D, 3,5 mm vstup a výstup na sluchátka) a GW/HM (D-Sub, DVI-D, 3,5 mm vstup, výstup na sluchátka a HDMI). Modely jsou také vybaveny integrovanými reproduktory (21,5” W s 1 W x 2;  24”W/27”W s 2 W x 2). Ty poslouží pro zajištění audiovizuální zábavy bez nutnosti zapojování externích zařízení. Každý z těchto modelů disponuje certifikací Microsoft Windows 7, která zaručuje plnou kompatibilitu s barevnými schématy tohoto operačního systému. Jednoduše zapojíte monitor řady GW do počítače vybaveného operačním systémem Windows 7 a systém monitor ihned rozpozná, a to bez jakéhokoliv dalšího nastavování.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení