Menu

Bezdrátová sportovní sluchátka s LED světlem

11.07.2018 11:18 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Bezdrátová sportovní sluchátka s LED světlem

Bezdrátová sportovní sluchátka s LED světlem | foto: CHIP

Dvoje nová bezdrátová sluchátka do uší, takzvané špunty, Panasonic RP-BTS35 a RP-BTS55 jsou určená pro sportovní využití. Nevadí jim pot ani déšť a pro reprodukci využívají 9 mm reproduktory. Vyšší model má vestavěnu LED signalizaci pro zvýšení pasivní bezpečnosti během večerního běhu.

Nová bezdrátová sluchátka Panasonic RP-BTS35 a RP-BTS55 udělají svým provedením radost především aktivním sportovcům. Mechanismus 3D-Flex kombinuje uchycení pomocí měkkých silikonových koncovek uvnitř ucha s pružnými a pohodlnými obroučkami kolem uší. Tato sluchátka s plochým kabelem mezi levou a pravou částí včetně utahovacího prvku jsou navržena tak, aby nespadla z uší ani při intenzivním běhu či jakémkoli jiném sportovním nasazení. Standard IPX5 označující odolnost vůči tryskající vodě v praxi zaručuje, že se nemusíte o sluchátka bát ani ve chvílích, kdy vás při běhu zastihne prudký déšť.

Oba modely mají vestavěn mikrofon, který umožňuje handsfree telefonování a ovladač umístěný na kabelu za pravým uchem pro úpravu hlasitosti, přesun mezi skladbami, zapnutí i snadné párování s Bluetooth telefonem či hudebním přehrávačem. Přes lehké provedení vydrží oba nové modely sluchátek hrát na jedno nabití až 6 hodin. Pokud si je zapomenete nabít, stačí podle výrobce jen 15 minut připojení do elektrické sítě pomocí nejpoužívanějšího microUSB adaptéru a k dispozici máte energii až na 70 minut poslechu hudby.

 bts55-e-pp-h-stylea-03-h171225-nahled

AAC, LED signalizace, digitální asistent a pouzdro

Vyšší model RP-BTS55 nabízí kromě již uvedených vlastností navíc podporu kodeku AAC pro kvalitní bezdrátový přenos hudby a modrou LED signalizaci, kterou si můžete zapnout pro posílení pasivní bezpečnosti během večerního běhu.  Dalším benefitem těchto sluchátek je možnost spuštění digitálního asistenta dvojitým stiskem tlačítka, které se standardně využívá pro zapnutí sluchátek. Telefony, jejichž systém použití asistenta umožňují, lze poté ovládat hlasovými povely a využívat dalších přidružených funkcí. Kromě toho je ke sluchátkům Panasonic RP-BTS55 přibaleno praktické přepravní a ochranné pouzdro. Sluchátka Panasonic RP-BTS35 a RP-BTS55 jsou nyní k dostání u autorizovaných prodejců za koncové doporučené ceny 1 999 Kč a 2 599 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení