Menu

Bezdrátové reproduktory JBL PlayUp pro Nokie

30.08.2012 14:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Bezdrátové reproduktory JBL PlayUp pro Nokie

Bezdrátové reproduktory JBL PlayUp pro Nokie | foto: CHIP

Společnosti Nokia a Harman včera oznámily nové partnerství v oblasti vývoje audio technologií exkluzivně pro rodinu telefonů Nokia Lumia. Společně budou vyvíjet reproduktory s výkonnou akustikou a dynamickým designem. První model JBL PlayUp představily na veletrhu IFA v Berlíně.

 

 

 

Nokia a značka JBL společnosti Harman budou společně vyvíjet portfolio produktů, které bude zahrnovat řadu reproduktorů nabízejících výkonnou akustiku a dynamický design. Bezdrátové propojení mezi reproduktory a mobilním telefonem bude zajištěno prostřednictvím technologie Bluetooth a nová generace telefonů Lumia s operačním systémem Windows Phone 8 se k nim bude moci připojit pouhým přiložením telefonu k reproduktoru, a to díky technologii NFC. Reproduktor nabízí také standardní 3,5mm audio konektor pro propojení s libovolným mobilním telefonem, počítačem či MP3 přehrávačem.

PlayUp Portable staví na designu bezdrátového reproduktoru Nokia Play 360˚, nabízí živé barvy a výrazný tvar. Dostupný je v azurové, bílé, černé a nově také zářivě žluté barvě a pro větší odolnost je jeho tělo zkonstruováno s využitím dvakrát vstřikovaného plastu. Rozměry a proporce reproduktoru, včetně minimálního počtu součástí a spojů, odrážejí spojení zkušeností společnosti Nokia v oblasti průmyslového designu s nekompromisním zacílením společnosti JBL na audio. Výměnná baterie skrytá v základně reproduktoru poskytuje PlayUp Portable více než 10 hodin nepřetržité hudební reprodukce na jedno nabití. Příslušenství zahrnuje cestovní pouzdro, microUSB nabíječku a 3,5mm audio kabel.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení