Menu

Bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515

01.09.2010 19:53 | Redakce Chip + Přidat komentář
Bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515

Bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515 | foto: CHIP

Praktické reproduktory Wireless Speaker Z515, které lze snadno a rychle připojit k počítači bez drátů až na 15 metrů uvádí na trh společnost Logitech. Fungují s Windows, Macem, iPodem i iPhonem.

Logitech Wireless Speaker Z515 využívají pro bezdrátový přenos zvuku bezdrátovou technologii v pásmu 2,4 GHz. Nastavení je snadné – stačí připojit přiložený bezdrátový adaptér do USB portu notebooku a připojení bude realizováno během několika sekund. V případě, že chcete reproduktory připojit k iPadu nebo iPhonu,  ani tento USB adaptér nebudete potřebovat – stačí přepnout přístroj do režimu „Vyhledávání/Viditelnost“ a reproduktory Logitech Z515 jej najdou a bezdrátově se připojí.

Reproduktory jsou osazeny dvěma dvoupalcovými drivery, které vytvářejí stereo zvuk a bohaté basy. A ještě další výhoda – abyste mohli svou hudbu mít s sebou kamkoli půjdete, je model Z515 vybaven dobíjecí baterií, která dokáže reproduktory napájet po dobu až 10 hodin.

Kromě bezdrátových reproduktorů představil Logitech i USB reproduktory pro notebooky. Model Logitech Laptop Speaker Z305 vydává zvuk ve 360 stupních, připojuje se pomocí USB portu, a to bez nutnosti instalace ovladačů. Logitech Laptop Speaker Z305 vybaven úchytkou, pomocí které se bezpečně připne na víko z druhé strany displeje. Reproduktor Z305 váží 226 gramů, takže jej není problém přenášet spolu s notebookem.

Očekává se, že bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515 budou ve Spojených státech a v Evropě k dostání v září za doporučenou maloobchodní cenu 3 440 Kč. Uvedení reproduktoru pro notebooky Logitech Laptop Speaker Z305 se ve Spojených státech a v Evropě očekává během září za doporučenou maloobchodní cenu 1 690 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení