Menu

Bitevní klávesnice s analogovými mechanickými spínači

05.03.2019 15:18 | Milan Loucký + Přidat komentář
Bitevní klávesnice s analogovými mechanickými spínači

Bitevní klávesnice s analogovými mechanickými spínači | foto: CHIP

Cooler Master uvádí na trh klávesnici s analogovými mechanickými spínači MK850.

„Cooler Master MK850 je světově první mechanickou klávesnicí, využívající Cherry MX spínače evidující intenzitu stisknutí,“ říká Lance Madsen ze společnosti Aimpad, a dodává: „Poskytuje tak jedinečnou kontrolu i v těch nejnáročnějších hrách.“

Bryant Nguyen, manažer Cooler Master pro periferie pokračuje: „Implementovali jsme technologii Aimpad jako další extra vylepšení a pokračujeme tak v naší snaze neustále zvyšovat laťku kvality našich produktů pro hráče.“

Nová klávesnice je výjimečná díky unikátním Cherry MX spínačům využívajícím analogové ovládání. Na dráze 4 mm eviduje intenzitu stisknutí, na rozdíl od konkurenčních analogových klávesnic, které umí jen 2 mm pohybu a nevlastní kvalitní Cherry MX spínače.

Cooler Master MK850 integruje technologii Aimpad, poskytující precizní ovládání podobné tomu, jaké využívají letecké joysticky, volanty a herní ovladače. Umožňuje plynulou změnu rychlosti, plynulé zatáčení a jiné herní akce umožňující volbu intenzity například v závodních a leteckých hrách. Je vybavena odnímatelnou podložkou pod zápěstí pro maximální pohodlí, odnímatelným USB Type-C kabelem, a kromě numerické části dává k dispozici také dvě programovatelná scrollovací kolečka, pět makro tlačítek, multimediální tlačítka a tlačítka pro ovládání RGB podsvícení. Nastavení lze realizovat prostřednictvím dodávaného uživatelsky přívětivého softwaru.

Analogová mechanická klávesnice Cooler Master MK850 bude k dispozici v Evropě v průběhu března 2019 za doporučenou cenu 199,99 euro.

 

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení