Menu

Bizspark

14.05.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft vychází vstříc začínajícím podnikatelům

Microsoft BizSpark

Microsoft dnes v rámci Czech Innovation Day & Brokerage Event 2009 oficiálně uvedl na český trh projekt BizSpark, který začínajícím firmám nabízí příležitost ušetřit za profesionální software stovky tisíc korun a mnoho dalších výhod. Microsoft se tímto krokem snaží podpořit start slibných začínajících podnikatelů, kteří na trh přicházejí s inovativními myšlenkami a nápady. Cílem je ulehčit jim vstup do podnikání, pomoci překlenout první léta existence, získat zákazníky a stát se prosperujícími společnostmi generujícími zisk a další pracovní místa.

Více informací o projektu BizSpark a jednotlivých výhodách naleznete níže v textu této zprávy nebo na stránkách tiskového centra Microsoftu: http://www.microsoft.com/cze/presspass/msg/20090429_news1.mspx.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení