Menu

Bluetooth reproduktor Yenkee hraje až osm hodin

08.08.2017 08:32 | Milan Loucký + Přidat komentář
Bluetooth reproduktor Yenkee hraje až osm hodin

Bluetooth reproduktor Yenkee hraje až osm hodin | foto: CHIP

Značka Yenkee nyní přichází na trh s novým přenosným Bluetooth reproduktorem YSP 3003. Ten je vhodný do domácího i venkovního prostředí. Vyniká jednoduchým designem, odolností před nárazem, vodou a menším částicím jako prach nebo písek.

Na zahradu ke grilování, s přáteli do parku nebo na výlet do přírody. „Přenosný reproduktor je skvělým doprovodem pro každého, kdo chce přehlušit ticho a dodat tak společným chvílím ještě více vzrušení. Proto jsme ho vybavili kvalitní dobíjecí lithium-iontovou baterií s kapacitou 600 mAh. Díky ní repráček vydrží hrát až osm hodin v kuse,“ říká Patrik Kočvara, zástupce značky Yenkee.

Dostatečnou hlasitost zajišťuje 40 mm jednotky měniče s pasivním subwooforem pro bohaté basové tóny. Ty jsou podpořeny vstupním výkonem 3 W. „Co opravdu ocení každý je vysoká odolnost reproduktoru. Vyniká svojí voděodolností a nebojí se ani menších částic jako je prach nebo písek. Proto uspěje i v náročnějších podmínkách,“ dodává Patrik Kočvara.

Snadné ovládání je zajištěno skrze čtyři tlačítka chráněných před vodou a prachem. Jimi se dá ovládat hlasitost, přepínat na další nebo předchozí skladbu, přijímat hovory nebo dokonce vytáčet naposledy volané číslo ve vašem telefonu. Velmi oblíbenou se stává funkce dálkové Bluetooth spouště umožňující pořizovat snímek z telefonu.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení