Menu

Boom slevového trhu na internetu

10.02.2011 14:29 | Redakce Chip + Přidat komentář
Trh slevových serverů v Česku funguje ani ne jeden rok a jeho bouřlivý růst a vývoj si zasluhuje zavedení určitého řádu.

Proto se 9. února konala ustavující schůze Asociace slevových serverů. Bylo na ní zvoleno představenstvo, ve kterém zasedli mimo jiné zástupci serverů Slevomat.cz, Zapakatel.cz, Bonybony.cz a dalších. Základním cílem nově vznikající Asociace je posílení důvěry v nový slevový trh. Asociace se shodla na potřebě vytvoření základního dokumentu – kodexu slevových serverů. Podle některých údajů v České republice v současné době působí už kolem 190 slevových serverů, čeká se určitá konsolidace.
Slevomat.cz spustí 14. února 2011 novou službu pro firmy z celé ČR. Kdokoli si bude moci na firmy.slevomat.cz založit firemní profil a ihned nabízet své služby a produkty bez omezení a čekání. Služba firmy.slevomat.cz nebude regionálně omezena a založit zdarma profil si může firma jakékoli velikosti. Od okamžiku vložení informací o firmě do systému je možné začít spravovat své slevové kampaně a získávat zákazníky. Na rozdíl od klasického Slevomatu se jedná o samoobslužnou platformu a slevy budou zobrazovány jen určitému a relevantnímu segmentu zákazníků. Podle vyjádření zástupců Slevovat.cz po prvním týdnu zkušebního provozu projevilo zájem o zapojení do této nové platformy téměř 2 tisíce firem.
Server Zapakatel.cz zase kvůli stále širšímu spektru zákazníků otevře v půlce března v centru Prahy první zákaznické centrum. Lidé tu budou moci nakupovat speciální nebo nevyužité vouchery, platit v hotovosti nebo osobně vyzvedávat zboží či vyřizovat reklamace. Zapakatel.cz se také rozhodl inovovat termín uplatnění voucheru. Společně se spuštěním mobilní verze svých stránek umožní zájemcům koupit voucher, který jim ihned zašle do mobilu. Ti ho mohou bezprostředně uplatnit u firmy, která slevy poskytuje.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení