Menu

Cat má nový model odolného telefonu

11.02.2014 15:23 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Cat má nový model odolného telefonu

Cat má nový model odolného telefonu | foto: CHIP

V České republice byl zahájen prodej nejnovějšího telefonu společnosti Caterpillar Cat B100. Jedná se o telefon klasické konstrukce, který se standardu své třídy vymyká nadstandardní odolností.

b100-snow-nahled

Cat B100 splňuje certifikaci IP67 i armádní normu odolnosti MIL-STD 810G. V praxi to znamená, že telefon je prachuvzdorný, vodotěsný do hloubky 1m a v běžných podmínkách téměř nezničitelný. Model Cat B100 podle výrobce bez problémů vydrží pád z výšky 1,8m a nevadí mu ani extrémní teploty (bezproblémový chod je garantován v rozpětí od –25 do 55°C). Z řady jeho předností ocení například pracovníci na stavbě, ale i zahrádkáři konstrukci tlačítek, díky které lze snadno telefon ovládat i v rukavicích.

Cat B100 je konstruován tak, aby sloužil v těch nejtvrdších podmínkách na stavbách, v továrnách, dílnách a montážích i zahradách. Je ale určen i pro ty, kteří vyhledávají outdoorové dobrodružství. Pro lepší komfort telefonování v hlučném prostředí jako jsou stavby nebo montáže je Cat B100 vybaven speciálním mikrofonem potlačujícím ruchy na pozadí a výkonným reproduktorem.  Šasi telefonu je potaženo nárazy absorbující pryží doplněnou o anodizované hliníkové bočnice. Otvory pro sluchátka a mini USB nabíječku jsou opatřeny vodotěsnými záslepkami. Doporučená cena telefonu Cat B100 je 3 879 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Dobrý den. Telefon jsme netestovali, takže nemohu posoudit, jak na tom telefon je. Toto je pouze informační zpráva o tom, že byla na trh uvedena nová verze a jaké má podle výrobce parametry.

    Reagovat na komentář

    CAT b100

    To jsem si zase jednou něco koupil! Při koupi jsem se řídil mnoha recenzemi na internetu. Po osobních zkušenostech mám pocit, že většina jejich autorů ten mobil nikdy neviděla a články od sebe navzájem opisují. Ať už jde o GPS navigaci, kterou se mi vůbec nepovedlo rozchodit, výdrž baterie která je asi desetinová. Dnes jsem řešil nastavení MMS. Návod v češtině není a u O2 mně odkázali na výrobce telefonu. Vědět dopředu co mně s tím telefonem čeká, zvolil bych jiný.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení