Menu

Celokovový smartphone Moto M

10.02.2017 11:36 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Celokovový smartphone Moto M

Celokovový smartphone Moto M | foto: CHIP

Firma Lenovo prostřednictvím své dceřiné společnosti Motorola Mobility oznámila dostupnost smartphonu Moto M v České republice. Jde o odolné zařízení s celokovovým designem, osmijádrovým procesorem, 3 GB operační paměti a ochranou proti polití. 

Smartphone Moto M je vybaven osmijádrovým procesorem spolu s 3 GB RAM a operačním systémem Android 6.0 Marshmallow. Základních 32 GB vestavěné paměti je možné rozšířit až o dalších 128 GB pomocí microSD karty a získat tak dostatek prostoru pro skladby, filmy a fotografie přímo v telefonu.

Svou hardwarovou výbavou se smartphone Moto M sice řadí do střední třídy, ale má celokovový unibody design. Na zadní straně telefonu uživatelé najdou rychlou čtečku otisku prstů pro snadnější přihlašování. Moto M je navíc chráněn proti dešti i náhodnému polití pomocí nanotechnologie na povrchu smartphonu.

Fotografie zajistí zadní 16Mpx fotoaparát s duálním bleskem a PDAF ostřením a přední 8Mpx fotoaparát pro selfie. Úpravy snímků půjdou snadno při zobrazení na ostrém 5,5palcovém Full HD IPS displeji. Zvuk vylepšuje technologie Dolby Atmos. Smartphone Moto M je na českém trhu dostupný za cenu od 8 499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení