Menu

Česká čtečka knih s dotykovým displejem

24.05.2012 09:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost Wooky představila první českou čtečku knih eWooky, která má dotykový displej, který využívá elektronický inkoust.

Po tabletech Wooky nabízí nyní stejnojmenná společnost i první českou dotykovou čtečku eWooky s displejem na technologii elektronického inkoustu. Jde o zařízení, které je lokalizované, plně podporuje češtinu, je šetrné k očím, má podle výrobce výbornou výdrž baterie a je cenově dostupné.
Nová čtečka eWooky je vybavená 6´´ dotykovým displejem s rozlišením 600x800 pixelů a můžete se s ní připojit k WiFi. Kromě čtení elektronických knih nabízí také mnoho dalších možností využití – surfování po internetu, prohlížení obrázků a fotografií nebo poslech hudby. Pro ovládání ovládaní slouží boční tlačítka.
Čtečka eWooky vyniká dlouhou výdrží baterie s ultranízkou spotřebou energie, která umožní až 10 000 otočení stran. Kapacita paměti je 4 GB dat a je rozšířitelná prostřednictvím SD karty až na 32 GB.  Podporuje formáty dokumentů Wooky e-knihy, epub, HTML, RTF a TXT.
Zaváděcí cena zařízení je 3 190 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení