Menu

Compro VideoMate Vista U2800F a E650F

15.01.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Dva hybridní tunery

Compro VideoMate Vista U2800F a E650F

Dvojici hybridních TV/FM tunerů uvedla na trh společnost Compro. Oba modely dokáží pracovat se všemi světovými sítěmi a podporují práci pod Windows Media Center.

Interní tuner s označením Compro VideoMate Vista E650F je určen pro instalaci do slotu PCIe a dodává se s dálkovým ovladačem certtifikovaným pro Windows Media Center, ale lze s ním rovněž pracovat v dodávané aplikaci ComproDTV 4. Ta umožňuje všechny obvyklé funkce, jako jsou sledování a nahrávání televizního záznamu, time shift, snímání samostatných obrázků, plánování nahrávání i možnost usnutí či vypnutí PC po stanovené době. Součástí softwarového balíčku je i nástroj Vista Gadget, který umožňuje ovládání TV přijímače pomocí postraního panelu operačního systému Vista a program DVD MovieFactory 5 SE pro authoring DVD disků. Druhý uvedený model je USB TV tuner se stejnými vlastnostmi a označením VideoMate Vista U2800F. I tento tuner se dodává s certifikovaným ovladačem pro Windows Media Center, který má tentokrát menší rozměry a stejným softwarovým balíčkem. Obě zařízení podporují příjem DVB-T v H.264 HDTV.

Info: www.comprousa.com

Michal Bareš

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení