Menu

Counter Strike liga

30.09.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
V září odstartovalo první kolo CREATIVE Counter Strike Source ligy

Counter Strike Source liga

Společnost Creative Labs ohlásila, že se stala oficiálním partnerem united-games.cz a pod svá křídla si vzala hru Counter Strike Source. Dlouho očekávaná soutěž na united-games.cz  ve hře Counter Strike Source je tedy tady.

Společně s united-games.cz vytvořila a odstartovala v České a Slovenské republice první kolo CREATIVE Counter Strike Source ligy. Po zkušenostech z úvodního turnaje, ale i jiných soutěžích, se organizátoři  rozhodli nevytvořit klasický ligový systém. Naopak sezóna se bude skládat z několika kratších turnajů, za které budou účastníci dostávat body. Na jejich základě pak mohou týmy postoupit až do LAN finále, kde si zahrají o ceny v hodnotě téměř 50 000 Kč. Herní systém je jednoduchý, účastnit se několika turnajů, případně Clanbase 5on5, kde mohou klany získat body. Přihlásit se může opět úplně každý, stačí se pouze registrovat do Členské základny v záložce Counter Strike: Source.

Do playoff postoupí v prosinci 2007 32 klanů. Účast na lednovém LAN finále si zajistí 4 nebo 8 nejlepších.

Harmonogram ligy

  • Základní část - září 2007 - listopad 2007
  • Playoff - prosinec 2007
  • LAN finále - leden 2008

„Pevně věřím, že s podporou Creativu, výbornými cenami a našim úsilím uděláme z CSS prestižní soutěž, které se bude účastnit celá česko-slovenská CSS komunita,"  řekl Lukáš „Soptik" Pleskot, projektový manažer united-games.cz.

Ceny do soutěže věnovala společnost Creative. Jedná se o špičkové produkty pro hráče počítačových her a bude se bojovat o:

5ks  GigaWorks ProGamer G500

5ks Fatal1ty Gaming Headset

5ks SB X-Fi mX Xtreme Gamer

Více informací o lize najdete na: http://united-games.cz/

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení