Menu

D-Link na výstavě CES

20.01.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
produktové novinky

D-Link na výstavě CES

D-Link představil nové produkty pro rok 2009. Na co se můžeme těšit?

802.11n IP kamera

Nová 802.11n bezdrátová síťová kamera D-Link DCS-1130 využívá inovativní technologii pro aktivaci a správu síťových produktů přes jednu webovou stránku a usnadňuje tak uživatelům cestu k digitálnímu životnímu stylu v propojeném světě.

Nová 11n síťová kamera D-Link nabízí opravdovou plug-and-play konektivitu, snadnou instalaci a nastavení, monitorování přes mobilní 3G sítě nebo web, 16x digitální zoom, ostrý obraz a mnoho profilů. Připojuje se k malé domácí nebo firemní síti přes 802.11n Wi-Fi s podporou WPS nebo přes standardní síťový kabel. D-Link nabízí také čistě kabelovou verzi kamery (DCS-1100), která najde využití v místech, kde není požadováno Wi-Fi připojení. Dostupnost nové Wi-Fi síťové kamery D-Link DCS-1130 není v Evropě zatím známa.

Pomocí 3GPP mobilního sledování se mohou uživatelé dívat na živý přenos z kamery na zařízení vybaveném technologií 3G, například mobilním telefonu, PDA nebo jiných přístrojích kompatibilních s RTSP (Real Time Streaming Protocol). Uživatelům se nabízí flexibilní a pohodlný způsob dálkového monitorování jejich domácností nebo kanceláří v reálném čase z libovolného místa v dosahu mobilní sítě pomocí 3GPP přehrávače.

D-Link Xtreme N 450

N 450 je z hlediska funkčnosti podobný výkonnému směrovači D-Link DIR-855 Xtreme N. Vyznačuje se kompatibilitou s Intel Centrino 2, gigabitovými porty pro vnější i vnitřní síť (WAN/LAN), technologií SharePort pro sdílení tiskárny, souběžným dvoupásmovým (2,4 a 5 GHz) provozem, třemi anténami a technologií D-Link Green, která šetří energii pomocí načasování Wi-Fi provozu a přizpůsobení spotřeby každého portu podle detekované aktivity připojeného zařízení a délky kabelu. Bezprecedentní rychlost je umožněna nejmodernějším návrhem čipu, který využívá pro zvýšení datové propustnosti technologii dual-stream.

D-Link SideStage

D-Link SideStage je 7" monitor určený pro uživatele, kteří používají mnoho programů najednou a chtějí mít hlavní obrazovku pro základní aplikace a další menší obrazovku, která rozšiřuje pracovní plochu, pro IM komunikaci, sledování videa, pořádání videokonferencí přes webové kamery, zobrazování Yahoo Widgets a Microsoft Gadgets nebo pro umístění palet nástrojů z programů, jako je třeba Adobe PhotoShop.

SideStage je elegantní a kompaktní monitor, který se připojuje a napájí přes USB 2.0. Má 7" displej z tekutých krystalů (LCD) s rozlišením 800 × 480, který lze používat v poloze na šířku i na výšku a je ohraničen stylovým černým rámečkem. Jeho hmotnost je pouhých 0,6 kg a má šířku 17,8 cm, výšku 11,7 cm a tloušťku jen 2,5 cm.

SideStage je kompatibilní prakticky se všemi CRT a LCD monitory, má standardní širokoúhlý poměr stran, 32bitovou barevnou hloubku (True Color) pro vysoce kvalitní obraz a mimořádně nízkou spotřebu, která je v souladu s ekologickým programem D-Link Green.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení