Menu

D-Link spouští novou verzi portálu mydlink s vylepšenými funkcemi

16.05.2012 13:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
D-Link spustil novou verzi internetového portálu mydlink, který umožňuje kontrolovat domácnosti i kanceláře prostřednictvím chytrých telefonů, tabletů a osobních počítačů připojených k internetu. Verze 2.1 nabízí nové funkce, díky kterým mohou uživatelé snáze ovládat své IP kamery, jednoduše nastavit jas obrazu, hlasitost či detekci pohybu.

Z mydlink kamer je nyní možné jedním kliknutím stahovat videa z SD karty kamery. Snadno lze také měnit nastavení detekce pohybu pro lepší záznam pohybujících se objektů či optimalizaci denního/nočního režimu v případě nejnovějšího modelu IP kamery DCS-942L, a to v závislosti na světelných podmínkách. Uživatelé se tedy už nemusí složitě přihlašovat přímo k webovému rozhraní kamer, ale mohou je snadno ovládat a sledovat záznamy z nich prostřednictvím internetového portálu mydlink. Tyto záznamy jsou přístupné prostřednictvím síťového videorekordéru DNR-322L. Do tohoto zařízení lze nainstalovat až dva pevné disky a získat tak možnost využívat zařízení nejen jako síťový videorekordér, ale i jako síťové úložiště dat (NAS).

Bezplatný internetový portál mydlink, do kterého lze provést registraci na adrese http://mydlink.com/, umožňuje snadný přístup uživatelů k mydlink IP kamerám a videorekordéru DNR-322L  přes internet. Uživatelé tak mohou kdykoliv a odkudkoliv sledovat živé videopřenosy nebo nastavovat konfiguraci kamer. Tyto funkce lze využívat pomocí příslušné aplikace na smartphonu, notebooku, tabletu nebo obecně na jakémkoli zařízení s internetovým připojením a webovým prohlížečem. Tato služba byla vytvořena zejména pro uživatele, kteří potřebují dohlížet na dění doma nebo ve své kanceláři po dobu své nepřítomnosti.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení