Menu

Další svěží skříň pro gamery

10.10.2017 23:13 | Milan Loucký + Přidat komentář
Další svěží skříň pro gamery

Další svěží skříň pro gamery | foto: CHIP

Hrači se konečně dočkali: společnost Cooler Master uvádí na trh novou, velmi očekávanou počítačovou skříň MasterCase H500P.

Futuristický vzhled MasterCase H500P se speciálně upravenými mřížovými lištami na přechodech byl inspirován bývalou sérií počítačových skříní AirFlow. Monumentální dojem doplňují dva 200mm podsvícené ventilátory, které lze umístit na přední nebo vrchní stranu. Do skříně lze přitom umístit až 360mm ventilátory a uživatelům je tak k dispozici dostatečný prostor pro větší radiátor vodního chlazení.

Bočnice ze světle šedého tónovaného tvrzeného skla a přední a vrchní plastový panel dále umožňují jasný pohled na komponenty a dokreslují elegantní vzhled skříně. Cooler Master MasterCase H500P nabízí navíc přizpůsobitelný box na napájecí zdroj, kryt výřezu CPU a odnímatelný krycí panel pro vedení kabelů.

Dva PCI sloty na zadní straně umožňují vertikální montáž grafické karty bez nutnosti použití dodatečného držáku. Nutností je však použití speciálního kabelu, který je prodáván samostatně.

Cooler Master MasterCase H500P bude v prodeji od konce října za doporučenou koncovou cenu 4200 Kč v České republice a 149,99 euro na Slovensku.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení