Menu

Datové centrum pro VMware vCloud Hybrid Service v Evropě

31.07.2014 22:18 | Karel Kovar + Přidat komentář
Datové centrum pro VMware vCloud Hybrid Service v Evropě

Datové centrum pro VMware vCloud Hybrid Service v Evropě | foto: CHIP

Společnost VMware oznámila rozšíření své služby VMware vCloud Hybrid Service ve Velké Británii prostřednictvím nového datového centra v Chessingtonu.

Otevření datového centra v Chessingtonu doplní již existující datová centra ve Spojených státech, Japonsku a britském Slough. Společně s únorovým uvedením VMware vCloud Hybrid Service v Evropě představil VMware i služby pro zotavení po havárii (DR) a pro ochranu dat v rámci vCloud Hybrid Service. Služby z oblasti zabezpečení a DR jsou tak jednodušší, cenově efektivnější a pro firmy dostupnější. Navíc v květnu VMware oznámil, že projekt Pivotal Cloud Foundry bude podporován službou vCloud Hybrid Service.

Od spuštění služby VMware vCloud Hybrid Service ve Velké Británii již získalo akreditaci k jejímu využívání více než 800 jedinců z partnerských organizací v rámci regionu EMEA.

Podle průzkumu mezi zákazníky VMware, který byl realizován ve Velké Británii na začátku letošního roku, věří 65 procent dotazovaných, že díky hybridnímu cloudu by mohly firmy rychleji reagovat na požadavky podnikání. Osmdesát jedna procent uvedlo, že potřebují řešení, díky kterému budou moci spravovat svůj veřejný cloud stejně snadno, jako vlastní infrastrukturu. Zároveň 85 procent dotazovaných prozradilo, že jejich veřejný cloud není vůbec, nebo je jen z části, integrovaný s jejich datovým centrem.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení