Menu

Designové IPS monitory AOC

07.10.2015 15:52 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Designové IPS monitory AOC

Designové IPS monitory AOC | foto: CHIP

AOC rozšiřuje svou nabídku řady Style o dva nové modely. Jde o 23,8“ a 27“ modely s asymetrickým kovovým stojanem a Full HD rozlišením.

Nové monitory AOC I2481FXH (23,8 palců / 60,5 cm) a AOC I2781FH (27 palců / 68,6 cm) vynikají svým designem – mají asymetrický kovový stojan. Jejich IPS panel zaručuje věrnost barev, dobrý kontrast, obraz se zaměřením na detaily a široké pozorovací úhly. Rozlišení je Full HD.

aoc-i2481fxh-back-to-right

 K zajímavému vzhledu přispívají i jejich tenké rámečky: rám 23,8palcového modelu AOC má šířku pouze 7,5 mm, zatímco u 27palcového modelu je to 9,9 mm. Technologie Flicker Free reguluje jas pro zajištění sledování bez blikání a šetří váš zrak i při delší práci s monitorem. Díky dvěma HDMI konektorům a jedné zásuvce VGA se oba monitory mohou propojit s mnoha dalšími zařízeními, jako jsou DVD přehrávače, herní konzole atd. Uživatelé si do nich také mohou zapojit sluchátka. Monitor AOC I2481FXH se prodává za 4 990 Kč a AOC I2781FH za 6 990 Kč.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Máte někdo doma? :)

    O pořízení AOC I2481FXH přemýšlím už delší dobu. Přiznávám, že hlavním důvodem byl zpočátku, dle mého názoru, naprosto super design, ale i ajťáci z mého okolí mi jej po technologické stránce na základě uváděných parametrů doporučují… Neznám však nikoho, kdo by jej přímo měl, proto pokud máte někdo zkušenost, budu jen ráda za sdílení. Díky!

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení