Menu

Designové notebooky Asus řady N s vylepšeným zvukem

30.09.2011 08:07 | Redakce Chip + Přidat komentář
Designové notebooky Asus řady N s vylepšeným zvukem

Designové notebooky Asus řady N s vylepšeným zvukem | foto: CHIP

ASUS představil inovovanou notebookovou řadu N, která nabídne elegantní design a vylepšenou verzi zvukové technologie SonicMaster. Ta byla vyvinuta ve spolupráci se společností Bang & Olufsen ICEpower.

Kvalitní zvuk notebooků N45, N55 a N75 podtrhuje samostatný subwoofer, který je součástí balení. K dalším funkcím těchto multimediálních modelů patří technologie Instant On pro spuštění notebooku během 2 sekund, konektor USB Charger+, který dokáže nabíjet připojená zařízení, i když je notebook vypnutý, procesory Intel Core druhé generace, grafická karta NVIDIA GeForce nebo rychlé datové rozhraní USB 3.0.
Optimalizovaný výkon a delší výdrž baterie zaručí technologie NVIDIA Optimus, která přepíná v závislosti na požadovaném výkonu mezi integrovanou a samostatnou grafickou kartou.
Společnost ASUS navázala spolupráci s designérem Davidem Lewisem, jehož návrhářské studio řadu let pracovalo pro značku Bang & Olysen. Již loni se podílel na designu notebooku NX90. Mezi hlavní designové prvky inovované řady N patří leštěný kovový rám notebooku, lesklé černé povrchy a mřížky reproduktorů inspirované zvukovými vlnami. Opěrka dlaní je vyrobena z příjemného měkčeného materiálu.

Zvuková technologie ASUS SonicMaster

Technologie SonicMaster zvyšuje frekvenční rozsah zvuku, zlepšuje jeho věrnost, reprodukuje hlubší basy a výraznější vokály. ASUS k notebookům N Series přidává také externí subwoofer.

Ceny

Na českém trhu se prodává model N45SF (displej 14,0", širokoúhlý, 16:10) za 19 490 Kč, N55SF (displej 15,6", širokoúhlý, 16:9) za 21 150 Kč a N75SF (17,3", širokoúhlý, 16:9) za 26 490 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení