Menu

Deska pro procesor AMD AM2+

12.09.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
ASUS uvádí na trh první základní desku kompatibilní s procesorem AMD AM2+ na světě

Deska pro procesor AMD AM2+

ASUS uvádí na trh první základní desku kompatibilní s procesorem AMD AM2+ na světě

 ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, přichází na trh se základní deskou podporující nejnovější procesor AMD AM2+. Výsledkem úspěšné dlouhodobé spolupráce se společností AMD je tak základní deska řady M2A-VM, která jako první na světě nabízí právě kompatibilitu s AMD AM2+ CPU. V blízké budoucnosti ASUS nabídne i další základní desky kompatibilní s tímto procesorem. “Jelikož se snažíme, abychom pro naše zákazníky byli jedničkou v poskytování nejlepší kvality, služeb a inovací, nabízíme nyní M2A-VM - první základní desku na světě, která je kompatibilní s nejnovějším procesorem AMD AM2+,” uvedl Joe Hsieh, viceprezident oddělení prodeje základních desek společnosti ASUS.  

Připravte se na AM2+ CPU

Níže uvedené základní desky představují kandidáty na kompatibilitu s AM2+ CPU. Uživatelé mají možnost vychutnat si dokonalý zážitek s procesory nové generace společnosti AMD díky aktualizaci posledního BIOSu na stránkách podpory společnosti ASUS. 

 
Základní desky kompatibilní s AM2+ CPU
CROSSHAIRM2A-VM HDMI
M2N32-SLI Premium Vista EditionM2N-E SLI
M2N32-SLI Deluxe/WiFi APM2N-E
M2N32 WS ProfessionalM2N-VM/DVI
M2N-SLI DeluxeM2R32-MVP

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení