Menu

Develop přináší nový přístup, nové výzvy

12.12.2007 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář

Develop přináší nový přístup, nové výzvy 

Společnost Develop, známá jako dodavatel multifunkčních zařízení a tiskových řešení, se díky nástupu nové produkční řady ineo+, umístila na třetím místě v prodeji Colour MFP na českém trhu.

Develop se specializuje na nepřímý prodej a jednotlivé produkty jsou tudíž k dostání pouze u autorizovaných prodejců - obchodních partnerů. Mezi prodejci, partnery a samotným Developem funguje systém certifikace, který je rozdělen do čtyř kategorií (Optimum, Professional, Expert a Premium). Zákazník tak má při výběru dodavatele produktů DEVELOP přehled o jeho „kvalitách" a úrovni nabízených služeb.

Systém certifikace je nosným programem spolupráce s obchodními partnery, jde o vyvážený program motivace a vzdělávání partnerů. Čím vyšší úroveň certifikace a  know - how tím má partner větší možnost využít zázemí DEVELOP pro rozvoj svých obchodních aktivit. Vysoká úroveň kvalifikovaných partnerů je jeden z hlavních faktorů úspěchu značky Develop - autorizovaní prodejci jsou svým zákazníkům nablízku a mohou tak operativně uspokojit jejich individuální potřeby a požadavky.

Úspěch této strategie závisí jednak na maximální podpoře stávajících partnerů, a zároveň také na rozšiřování partnerské sítě o partnery v oblastech, kde Develop doposud partnery neměl a to nejen regionálně ale i zaměřením - zejména v oblasti IT.  Rozvoj, vzdělávání a poskytování know - how v oblasti colour a IT svým obchodním partnerům, je pro Develop  jednou z hlavních priorit pro nacházející období.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení