Menu

digitaluniverse.cz

14.11.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nové webové stránky pro uživatele Apple

www.digitaluniverse.cz - nové webové stránky pro uživatele Apple

 

Zájemci o svět Apple - od iPodů a jejich přístušenství až po novinky v oblasti stolních a přenosných počítačů či programového vybavení - mají nyní k dispozici tři zcela nové weby - www.apple.cz, www.digitaluniverse.czbazar.apple.cz.

První z nich nahrazuje předchozí verzi oficiálních stránek společnosti Apple v češtině ale s novým designem, komplexnějším a modernějším obsahem a lepší přehledností. Druhý z nových webů je určen především pro uživatele iPhone a iPodů, a zároveň pro všechny zájemce o novou a užitečnou technologii podcastingu. Hlavním cílem této webové aplikace je vytvořit katalog, v němž zájemci najdou široký sortiment českých i zahraničních podcastů. Budou si je moci jednoduše stahovat bez složitého vyhledávání na internetu a zároveň budou moci přidávat svoje vlastní podcasty a tím je zpřístupnit široké veřejnosti.

Třetí nový web je určen jako zprostředkovatelský kontakt pro zájemce o koupi či prodej použitých výrobků a příslušenství Apple.

Zdroj: Apple

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení