Menu

Diplomová práce roku

14.05.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
T-Systems partnerem

Diplomová práce roku

Společnost T-Systems se stala partnerem 4. ročníku soutěže Diplomová práce roku. Soutěž je zaměřena na podporu vysokého školství a zvýšení prestiže oboru informačních technologií v ČR a SR. Zároveň si klade za cíl umožnit nadaným studentům lépe vyniknout a získat tak lepší uplatnění v praxi. T-Systems je garantem a partnerem kategorie Informační systémy ve zdravotnictví, která představuje jednu z pěti soutěžních oblastí. Historie předchozích ročníků ukazuje na trvale rostoucí zájem studentů o účast v této soutěži a T-Systems jako významný poskytovatel ICT řešení a systémový integrátor plně tyto aktivity podporuje.

Finálové kolo soutěže a slavnostní vyhlášení proběhne 17. září 2009 na půdě Univerzity Hradec Králové. Práce finalistů bude posuzovat hodnotící komise, ve které zasednou přední osobnosti z oblasti IT, vysokého školství a zástupci vyhlašovatelů i odborných garantů.

Vyhlašovatelem soutěže je již tradičně společnost ABRA Software a.s. a sdružení Česká společnost pro systémovou integraci.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení